Eladó családi ház Maglód 115 900 000 Ft

Leírás

Eladó új építésű önálló családi ház Maglód központjában!

Maglód központi részén, egy 1079 m²-es telken kínálunk megvételre egy nettó 107 m²-es, modern kialakítású, önálló családi házat, mely kiváló beosztásával és energiatakarékos megoldásaival ideális választás lehet családok számára.

Az ingatlan 3 hálószobával, 2 fürdőszobával (mosdóval), egy külön WC-vel, háztartási helyiséggel, kamrával, előszobával, valamint egy tágas, világos amerikai konyhás nappalival rendelkezik. A lakótérhez egy 18 m²-es terasz is kapcsolódik, ami tökéletes helyszín lehet pihenésre vagy családi/grill programokra.

A ház szerkezete 30 cm vastag teherhordó téglafalakból és 10 cm válaszfalakból áll, biztosítva a stabilitást és a tartósságot. A korszerű fűtési rendszert a Leveő–víz ECOAir Compact WPLK1030 típusú hőszivattyú biztosítja, melyhez 120 literes puffertartály tartozik. A komfortérzetet egyes helyiségekben padlófűtés és kiegészítő mennyezeti fűtés szolgálja. A H tarifás villanyóra lehetővé teszi a költséghatékony üzemeltetést.

Ez az ingatlan nem csupán műszakilag korszerű, hanem elrendezését tekintve is rendkívül praktikus, így hosszú távon kényelmes és élhető otthont biztosít leendő tulajdonosainak.

CSOK Plusz, ÁLLAMI támogatott hitelekre JOGOSULT az ingatlan!

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal.
Ha nem veszem fel, visszahívom!
ID: 382148

Családi ház részletei

Ár: 115 900 000 Ft
Méret: 116 négyzetméter
Azonosító: 11530712
Irodai azonosító: 382148
Cím: Kölcsey Ferenc utca
Telek: 1079 négyzetméter
Ingatlan állapota: Kitűnő
Jelleg: családi ház
Építőanyag: Tégla
Fűtés jellege: Geotermikus
Fűtés módja: Hőszivattyú
Komfort fokozat: Dupla komfort
Kor: Új építésű
Szintek száma: Földszintes
Egész szobák: 4

Egyéb jellemzők

  • Csatorna
  • Garázs
  • Pince
  • Terasz

Térkép


Így keressen családi házat négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a családi házak
listáját
Válassza ki a megfelelő
családi házat
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra