Eladó családi ház Dunaharaszti 349 000 000 Ft

Leírás


MESÉS CSALÁDI HÁZ ELADÓ A DUNA-TISZA CSATORNA KÖZELÉBEN!!!

AZ ÁR TARTALMAZZA A TELJES BÚTORZATOT!



Dunaharaszti kedvelt részén, újszerű 308 nm-es, 33 + 19 nm-es teraszos, 41 nm-es DUPLA GARÁZSOS önálló családi ház eladó a nappaliban NAGY belmagassággal, HATALMAS ABLAKOKKAL és 800 nm-es telekkel!!



Dunaharaszti alsóváros részén, csendes utcában 2011-ben 38-as NF téglából épült, mediterrán kő panellel burkolt ingatlant Bényei István tervezte. 2017-ben belsőépítészetileg LUXUS minőségben teljesen felújították. Belmagasság 2,7m-től 5 méterig.



Iskolák, óvodák, bevásárlási lehetőségek és tömegközlekedés mind megtalálható a közelben.



Fűtése: gáz, a hideg burkolatú helyiségekben padlófűtés, a fürdőszobákban falfűtés található. A nappaliban fatüzelésű kandalló, padlóradiátor, a hálókban fali radiátorok és hűtő-fűtő klímák kerültek beépítésre.



Napelem telepíthető, engedélyezett, ill. hőszivattyú beépítésére is lehetőség van, a tervezet árajánlattal együtt rendelkezésre áll.



A nyílászárók borovi fenyőből készültek, bennük 3 rétegű hőszigetelt üveggel 1,1W/m2k. Az ablakok elektromos redőnnyel ellátottak. Klimatizált.

Telefonról lehet irányítani akár a klímaberendezéseket és redőnyöket is.



A lakásba beépített anyagok és gépek magas minőségűek, egyedi design tervezésűek. A hatalmas telek szépen parkosított, a teljes telekterület 800 nm, mindenhol öntöző- és csepegtető rendszer lett kiépítve. A gondozott kertben nagy füves felület és virágoskertek kaptak helyet, plusz egy egyedi tervezésű csúszdás-hintás játszótér, mely a vételár részét képezi.



Elrendezését tekintve kiváló: nagy, kényelmes, tükrös előszoba; fürdőszoba; garázs két autó számára; am.konyha-nappali; 2 db (16 nm + 18 nm) hálószoba; fürdőszoba (zuhany, wc, bidé, piszoár); lécsőház; emeleten pedig nappali felett közösségi helység (második nappali); szülői rezidencia (hálószoba saját fürdővel és hatalmas gardrób szekrénnyel); külön wc; nagyméretű fürdőszoba (káddal és zuhannyal, dupla mosdóval és szekrénnyel); illetve 3 db (22 nm, 22 nm, 14 nm) hálószoba található.



A konyha teljesen gépesített (hűtők is beépítve), minimál stílusú, fiókos szekrényekkel.A tágas nappaliból nyílik a szintén nagyméretű fedett terasz (33 nm). Az étkezőből a másik terasz (19 nm) nyílik, jelenleg itt van a wellness részleg. A kert kiválóan alkalmas arra is, hogy az új Tulajdonos épített medencét alakítson ki. Az előkertben és a ház előtt térkövezett kocsi beálló került kialakításra.





Szívből ajánlom minden olyan érdeklődőnek, akinek fontos a minőség és kényelem feltétlen párosítása, az esztétikus, élhető méretű kert, valamint a városhoz való pár perc alatti közelség, mégis megnyugtató szigetként funkcionáló meghitt családi otthon!



Várom hívását! Amennyiben nem tudom felvenni a telefont, hamarosan visszahívom! Hétvégén és esténként is nyugodtan kereshet bizalommal!



Független, ingyenes hitel-CSOK ügyintézéssel segítem kedves Ügyfeleimet, igen kedvező hitelekkel 2025-ben is! Mivel ingatlanirodánk építész és ingatlanfejlesztő irodával párosul, így minden hiteles szakmai segítséget meg tudunk adni, mellyel segíteni tudjuk döntését (könyvelő, ügyvéd, energetikai tanúsítvány, kivitelezők, szakértői vélemények....)!



Ha a vásárláshoz el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanját, ebben is nagyon szívesen segítek. Az Ingatlancorner kft. igen alacsony közvetítői díjjal, a legmagasabb színvonalon képviseli az Ön érdekeit.



Ellenőrzött prémium partnerként várom megtisztelő bizalmát!

https://partner.ingatlan.com/lazar.hajnalka

Családi ház részletei

Ár: 349 000 000 Ft
Méret: 308 négyzetméter
Azonosító: 11554256
Irodai azonosító: 107004088
Telek: 800 négyzetméter
Ingatlan állapota: Kitűnő
Jelleg: családi ház
Építőanyag: Tégla
Fűtés jellege: Egyéb
Komfort fokozat: Dupla komfort
Egész szobák: 6

Így keressen családi házat négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a családi házak
listáját
Válassza ki a megfelelő
családi házat
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra