Eladó családi ház Kaba 17 900 000 Ft

Leírás

Eladó családi ház Kabán, csendes, nyugodt környezetben!
Kabán eladó egy 1940-es években épült, 70 négyzetméteres, 2 szobás családi ház, amely egy forgalomtól mentes, egyirányú utcában található.
Az utcában szinte csak az ott élők közlekednek, így a környék rendkívül csendes, barátságos és nyugodt.
A 1039 m²-es telken sok zöld terület található, így ideális választás lehet azoknak, akik szeretnek kertészkedni vagy egyszerűen csak élvezni a természet közelségét. A locsolást fúrt kút segíti, emellett az ingatlan minden közművel rendelkezik.
A ház vegyes falazatú (vályog, tégla és részben B30-as tégla), stabil tégla alappal és cserépfedésű tetővel.
A nyílászárók már korszerű, hőszigetelt műanyag vagy fa szerkezetű, a bejárati ajtó pedig több ponton záródó biztonsági, hőszigetelt ajtó.
Az ingatlanban:
• 2 tágas, teljes értékű szoba,
• felújított fürdőszoba kényelmes sarokkáddal,
• egy helyiségben kialakított fürdő és WC, bojleres meleg víz-ellátás
• tágas konyha, nappali-étkező található.
A konyha nagyon világos, nagy nyílászárónak köszönhetően és tágas, alkalmas nagyobb méretű konyhabútor beépítésére is.
A fűtésről gázkonvektor és kályha gondoskodik. A villamos hálózat korszerűsítése megtörtént, az ingatlanban már rézvezetékek találhatók.
A ház tehermentes, rendezett tulajdoni viszonyokkal rendelkezik, és akár néhány napon belül birtokba vehető. A közelben minden fontos intézmény megtalálható: piac, boltok, óvoda, iskola és orvosi rendelő. Ha egy nyugodt, kellemes környezetben lévő otthont keres nagy telekkel, érdemes megtekintenie ezt az ingatlant!
Hitelügyintézésben és ügyvédi segítségnyújtásban is állunk rendelkezésükre.
Az ingatlan irányára 17.900.000 Ft
Személyes megtekintés a hét bármelyik napján lehetséges, telefonos egyeztetést követően.

Családi ház részletei

Ár: 17 900 000 Ft
Méret: 70 négyzetméter
Azonosító: 11624654
Telek: 1039 négyzetméter
Ingatlan állapota:
Jelleg: családi ház
Építőanyag: Vegyes
Fűtés jellege: Kandalló
Fűtés módja: Gáz
Komfort fokozat: Összkomfort
Kor: 50 évesnél régebbi
Elhelyezkedés: Udvari
Egész szobák: 2
Nappalik: 1

Egyéb jellemzők

  • Kábel TV
  • Melléképület
  • Parketta

Így keressen családi házat négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a családi házak
listáját
Válassza ki a megfelelő
családi házat
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra